Menü
  • HU / EN
  • Belépés
  • Programtípusok:
    Összes
  • Előadó:
    Összes
  • Jegytípusok:
    Összes

A programváltozás jogát fenntartjuk.

Érkezés és regisztráció: 09.00 – 09.40 @BMC Előtér

BMC terem

Tematika

Koncertterem

Zeneszerzés

Könyvtár

Dal+Szerző

Sarokterem

Alkalmazott zene

Stúdió

Producer

 

Egyéni tanácsadás

9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Koncertterem

Zeneszerzés

Megnyitó – dr. Szinger András (Artisjus) és Gőz László (BMC)
09:40 - 10:00
Niclas Molinder (SE) – Miért csináljuk, amit csinálunk?
10:00 - 10:30
Nagyfi Richárd – Ismerkedj meg az AI zeneszerzőkkel; hogyan képes a mesterséges intelligencia zenét írni
10:40 - 11:00
A közös alkotás ereje – Dina Mystris (SE), Kozma Kata
11:10 - 11:40
Kérdezzetek az Artisjusról! – dr. Tóth Péter Benjamin
11:50 - 12:10
Kiki Ganzemüller (D) – Youtube Dalszerző Workshop
13:00 - 13:30
Szakos Krisztián – Dalfaragó
13:40 - 14:40
Ebonie Smith (USA) – Zeneszerzés okostelefonon
14:50 - 16:00
Bródy János – Beszélgetés egy életműről
16:10 - 17:20
Artisjus Díjátadó
18:00 - 19:30

Könyvtár

Dal+Szerző

Courtney Harrell (USA) – Zeneszerzés mesterkurzus
10:40 - 12:00
Hegyi György – A Hét Főbűn (Amivel Őrületbe Kergetsz Egy Dalszövegírót)
13:15 - 14:15
Palya Bea: Miről – és hogyan – írom a dalt
14:25 - 15:50
Stiedl Gusztáv (Schubert Music) – Publishing megállapodások, zeneműkiadás ma
16:00 - 16:30
Sync me!
16:40 - 17:10
Gresicki Tamás – Lakatos Gábor – Tippek, trükkök a hangkeveréshez!
17:20 - 18:20

Sarokterem

Alkalmazott zene

Alpár Balázs – Kommunikáció és kreativitás az alkalmazott zenében – belépő workshop a médiazeneszerzés világába
11:00 - 12:30
Faltay Csaba – Hogyan írjunk zenét megrendelésre egy óra alatt?
13:30 - 14:40
Balázs Ádám -Filmzeneszerzés előadás és workshop
14:50 - 16:00
Fodor Máriusz – Én és az én reklámzenéim
16:30 - 17:30
Bakonyi Bálint és Bánkuti Dani interaktív elektronikus zenei ötletbörzéje
18:00 - 19:30

Stúdió

Producer

Nyitott stúdió – így készül egy dal; producer: iamyank, ének: Antonia Vai (egész napos program)
Akkordmenet, vezérdallamok, alapritmusok megírása; producer: iamyank
10:40 - 12:00
Hangszerelés, sound design; producer: iamyank
13:00 - 15:30
Énekfelvétel; ének: Antonia Vai
15:30 - 16:00
Keverés, mastering; producer: iamyank
16:00 - 17:30

 

 

11.00–14.00: A pszichológus válaszol – VIP terem
12.00–15.00: Karriertanácsadás – Üzleti terem
13.00–16.00: Artisjus egyéni tanácsadás – Üzleti terem
14.00–16.00: Youtube egyéni tanácsadás Kiki Ganzemüllerrel – Üzleti terem
15.00–18.00: Listening sessions with Dina Mystris – VIP terem
15.00–18.00: Hangfoglaló Program egyéni tanácsadás – Üzleti terem
DEX afterparty – Opus Jazz Club
19:00 - 23:00

A táblázat színei különböző programtípusokat jelölnek:

  – előadás
  – workshop, élő alkotás
  – élő interjú
  – egyéni tanácsadás
  – mesterkurzus
  – panelbeszélgetés
  – műsor/koncert